مشاوره و سفارش

خرما مضافتی

خرما مضافتی را باید یکی از محبوب ترین و لذیذ ترین انواع خرما که در جهان موجود است، دانست. کیفیت این محصول را نمی‎توان با انواع دیگر خرما تر و خشک مقایسه کرد و از همین رو معمولا از این نوع خرما بیشتر برای صادرات استفاده می‎کنند. رنگ این نوع رطب هر چقدر که مرطوب تر باشد، تیره تر است و در بهترین حالت به رنگ مشکی بسیار نزدیک می شود.

خرما برحی

خرما برحی زرد رنگ و متمایل به قهوه ای است. این خرما در زمان خارک بیشتر به زرد می گراید و در زمان رطب شدن به سمت کهربایی و نهایتا در زمان رسیدن کامل به قهوه ای روشن می خورد. خرما برحی بیضی شکل، بافت آن نرم است و از خانواده خرماهای تر و مرطوب محسوب می شود. حسن خرما برهی این است که هم در مرحله خارک، هم رطب و هم در زمان رسیدن خرما می توان به خوبی از آن استفاده کرد.

فواید خرما

خرما مزه ای شیرین دارد، اما مصرف این ماده غذایی موجب افزایش ناگهانی و سریع قند خون انسان نمی شود. فیبر بار دیگر گزینه موثر در این زمینه محسوب می شود. فیبر روند گوارش را کند می سازد و قند موجود در خرما به تدریج وارد جریان خون می شود. بر همین اساس، افزایش و سقوط ناگهانی سطوح قند خون را پس از مصرف خرما تجربه نکرده و در عوض یک منبع پایدار انرژی خواهید داشت.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع خرما

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه (نام برند)

نام مدیر مجموعه