فروش خرما خاصویی درجه یک بوشهر

دو نمونه از خرماهای معروف که طرفداران بسیار زیادی دارد خرما پیارم و خاصویی است.

مصرف 100 گرم خرما خشک ربی هر روز برای دریافت تمام مواد مغذی ضروری و ایده آل است البته در همه انسانها نیاز به کالری و شرایط سلامت بدنی متفاوت می باشد بنابراین می توانید برای مصرف روزانه خرما با پزشک مشورت نمایید.

این خرما علاوه بر مواد معدنی و ویتامینها، بهترین منبع آنتی اکسیدان است همچنین سرشار از ماده معدنی کمیاب به نام سلنیوم می باشد که خطر ابتلا به سرطان مثانه و پروستات را کاهش می دهد.

یکی از مرغوبترین رطبها و خرمای ایران و شیره خرما، خاصویی می باشد، فروش خرما خاصویی هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری قابل انجام است.

یک مطالعه نشان داده است که خرما پیارم تقریبا یک غذای ایده آل است، زیرا حاوی طیف گستده ای از مواد مغذی ضروری و فواید بالقوه برای سلامتی می باشد.

مصرف خرما در میان وعده عصرانه مزایای زیادی دارد، چرا که سرشار از فیبرهای غذایی و مملوء از ویتامینها و مواد معدنی است.

از آنجایی که خرما به کاهش سطح قندخون کمک می کند، برای کنترل وزن مفید می باشد این خرما یک راه سالم برای کاهش کلسترول بدن است.

فروش خرما خاصویی بوشهر

طبیعی است که صادرات خرما هم مانند صادرات دیگر اقلام خوراکی و.. دارای مراحل و سلسله مراتب خاصی است که می‌بایست به صورت دقیق مورد بررسی واقع شود. از جمله مهم‌ترین این مراحل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: اخذ کارت بازرگانی: از اولین مراحلی که باید برای صادر کردن خرما به کشورهای مختلف طی شود، اخذ کارت بازرگانی و گمرکی می‌باشد. از آنجا که تعرفه صادرات خرما در ایران بالا نیست، دریافت این کارت و مجوز کار خیلی سختی نیست.

از طرفی برخی از مجموعه‌ها در زمینه اخذ کارت بازرگانی فعالیت می‌کنند که می‌توانید این مسئله را به ایشان بسپارید. کسب استانداردهای جهانی: مجموعه‌ها و شرکت‌هایی که به دنبال صادر کردن خرما به کشورهای مختلف می‌باشند، می‌بایست محصول با کیفیت و مرغوب داشته باشند. برای تایید کیفیت خرما می‌بایست استانداردهای مختلف را نیز به دست بیاورند تا بتوانند برای صادرات خرما اقدام کنند.

پیدا کردن مشتری: از دیگر ملزومات مهم پا گذاشتن به عرصه‌ی صادرات خرما خاصویی بوشهر، پیدا کردن مشتری می‌باشد. برای آن که بتوانید در این زمینه موفق باشید، باید حتماً مشتری ثابت و خواهان در کشورهای مختلف داشته باشید. با داشتن مشتریان ثابت می‌توانید این شغل را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید.

نکته بسیار مهم در صادرات خرما توجه به قوانین کشور مقصد و رعایت استاندارد های غذایی در آن کشور است. کشورهای اروپایی یکی از مهم ترین بازار های صادرات خرمای ایران هستند که سالانه مقادیر زیادی از انواع خرمای ایرانی مانند خرمای مضافتی، خرمای پیارم، خرمای کبکاب و خرمای زاهدی از مهم ترین آن ها هستند. قوانین اروپا نسبت به واردات مواد غذایی بسیار سخت گیرانه است و قبل از ورود کالا به این کشور ها باید آزمایش های زیادی برای تعیین میزان سموم و کیفیت محصول انجام شود.

قیمت خرما خاصویی درجه یک

وقتی صحبت از خرما خاصویی میشود خرما خاصویی یکی از بهترین رقم خرما محسوب می شود.

همچنین از نظر شکل هم این خرما ریز ترین خرمای موجود ایران و در شهرهای جنوبی کشور محسوب می شود از نظر شکل ظاهری خرمای خاصویی شکلی دایره و شباهت زیادی به آلو دارد به خاطر همین شکل و شمایل به آن خرمای آلویی هم گفته میشود که در جنوب ایران بیشتر به خرمای آلویی معروف است.

این خرما همانند دیگر خرما ها هم در جنوب کاشت و برداشت می شود خرما آلویی یا خاصویی از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است خرما خاصویی درجه یک طعمی خاص والی دارد و خواص زیادی دارد و شهد و شیره آن بسیار زیاد است.

قرار می دهد این خرما هم در مصرف داخلی و هم برای صادرات به فروش میرسد.

انواع ویتامین ها و مواد معدنی در این خرما یافت می شود و از جمله فواید و خواص آن می توانیم ۱-پیشگیری از سرطان ۲-ایمنی و سلامتی دستگاه گوارش ۳-حفظ ایمنی بدن ۴-درمان یبوست ۵-تنظیم فشار قند خون ۶-افزایش نیروی جسمانی ۷-افزایش متابولیسم بدن و انرژی بدن اشاره کرد. سفارش خرما خاصویی. برای اینکه شما بتوانید این خرما را سفارش داده و خرید خود را نهایی کنید.

بعضی از مجموعه ها و مراکز فروش در ایران از نظر اعتبار دارای موقعیت خوبی برای صادرات بین المللی دارند یکی از مراکز این مراکز است خرما در مجموعه به صورت،سورت و بسته بندی در اختیار مشتریان خود