دزدیدن فرش ماشینی 700 شانه کاشان منزل پیرزن ناتمام ماند

فرش، هر منسوجات تزئینی که معمولاً از مواد ضخیم ساخته می‌شود و اکنون معمولاً به عنوان پوشش کف در نظر گرفته می‌شود. تا قرن 19 کلمه فرش برای هر پوششی مانند رومیزی یا دیوارکوب استفاده می شد.

با این حال، از زمان معرفی محصولات ماشینی، تقریباً به طور انحصاری برای پوشش کف استفاده شده است. هم در بریتانیای کبیر و هم در ایالات متحده، کلمه فرش اغلب برای پوشش جزئی کف به‌عنوان متمایز از فرش استفاده می‌شود، که اغلب به زمین چسبانده می‌شود و معمولاً آن را دیوار به دیوار می‌پوشاند.

اما در مورد فرش دستباف، نام فرش و فرش به جای یکدیگر استفاده می شود. فرش ماشینی 700 شانه کاشان آثار هنری و همچنین اشیاء کاربردی هستند.

در واقع، بسیاری از فرش‌های شرقی به حدی از بیان هنری رسیده‌اند که در شرق به‌عنوان اشیایی با زیبایی و تجملات استثنایی مورد توجه قرار گرفته‌اند که شاهکارهای نقاشی در غرب بوده است.

طرح ها معمولاً از یک میدان داخلی نقشی در مرکز فرش  و یک حاشیه تشکیل شده است. مورد دوم، مانند قرنیز روی یک ساختمان یا قاب روی یک عکس، برای تأکید بر محدودیت‌ها، جداسازی میدان و گاهی اوقات کنترل حرکات ضمنی الگوی داخلی عمل می‌کند.

طراحی میدان داخلی و مرز باید به طرز دلپذیری هماهنگ باشد، اما متمایز باقی بماند.حاشیه از حداقل سه عنصر تشکیل شده است: یک نوار اصلی، که عرض آن با توجه به اندازه فرش و ظرافت طرح زمینه بسیار متفاوت است، و نوارهای محافظ داخلی و خارجی، نوارهای تابع در دو طرف نوار اصلی.

نوارهای محافظ ممکن است در دو طرف نوار اصلی یکسان باشند یا متفاوت باشند. متداول ترین تزیین برای این میدان، الگوی سراسری، ترکیب پانل یا سیستم مدالیون است.

الگوی سراسری ممکن است تکرارهای یکسانی داشته باشد (به عکس مراجعه کنید)، یا در کنار هم یا با فواصل مساوی، هر چند مورد دوم، در حالی که در منسوجات رایج است، در فرش نادر است.

یا ممکن است از نقوش متنوع در یک سیستم یکپارچه باشد (مثلاً اشکال مختلف گیاهان تقریباً یکسان)، اما حتی این آزادترین نوع طراحی تقریباً همیشه شامل تکرارهای متوازن دو طرفه است. نقوش متنوع طرح معمولاً در فرش‌های باغی، نمایش‌های رسمی پارک‌ها یا جنگل‌هایی که از ویژگی‌های محوطه کاخ‌های ایرانی بودند، یافت می‌شود.