بزرگترین کنسرو خوراک مرغ در کارخانه معروف ایرانی تولید شد

گوشت نرم را با لوبیاهای سرخ شده، پنیر، کاهوی خرد شده و سالسا جدا کرده و یک تاکوی خوش طعم تهیه کنید. همین مواد را در یک تورتیلای نرم بغلتانید تا فاهیتای خوشمزه ای داشته باشید.

در واقع کنسرو خوراک مرغ برای بسیاری از غذاهای مکزیکی مناسب است. پس از باز کردن یک شیشه کنسرو مرغ، آب گوشت را با کمی آرد یا نشاسته ذرت غلیظ کنید.

مقداری پیاز خرد شده، کرفس و یا فلکه های جعفری و چند نخود پخته یا کنسرو شده برای یک غذای خامه ای دلچسب برای سرو روی وافل، نان تست یا پنکیک اضافه کنید. با افزودن پودر شیر خشک به آبگوشت، آبگوشت طعم‌دارتر تولید می‌شود.

کنسرو خوراک مرغ و کوفته ها را با استفاده از مخلوط بیسکویت خانگی یا تجاری درست کنید. فقط یک شیشه مرغ را در یک تابه بریزید و آب یا آب اضافی، ادویه و یا سبزیجات اضافه کنید، کوفته ها را روی آن بریزید و پیراشکی ها را طبق دستور روی جعبه مخلوط بیسکویت بپزید.

کنسرو خوراک مرغ را در یک قابلمه رشته فرنگی بریزید. روی آن خرده های نان کره ای و بادام خرد شده را اضافه کنید. تا زمانی که قهوه ای طلایی شود بپزید و یک ظرف مناسب برای سرو شرکت داشته باشید.

برای استفاده از آن در غذاهای سرد مانند سالاد مرغ، ابتدا گوشت را سرد کنید و سپس آن را مکعبی کنید. اگر می خواهید مکعب های بزرگی از گوشت در غذاهایی مانند پای مرغ در نظر بگیرید، گوشت سرد شده را درست قبل از سرو اضافه کنید و فقط تا زمانی که گرم شود بپزید.

مراحل کنسرو اردک، غاز و بوقلمون مانند مرغ است. هیچ روش کنسرو کردنی برای کنسرو کردن مرغ آسیاب شده یا سوسیس طیور آزمایش نشده است. دستور العمل های سنتی سوپ مرغ برای کنسرو مناسب نیستند.

رشته فرنگی، برنج، گلوله های خمیر یا مواد غلیظ کننده مانند سوپ های خامه ای در انتقال حرارت در شیشه اختلال ایجاد می کند و ممکن است به ارگانیسم های فاسد کننده اجازه رشد دهد. این مواد باید بعد از باز شدن مرغ و آب گوشت و درست قبل از سرو اضافه شوند.