استفاده از پارچه مبلی مازراتی ساده برای دوخت لباس عروس در هندوستان

ما به ساختن روکش مبل های IKEA بهتر از IKEA معروف هستیم. ما آنقدر به مبل ها وسواس داریم که تقریباً هر مدل مبل راحتی را که می توانید تصور کنید، می شناسیم. ما به «پوشش مجدد» بیش از 100000 مبل در سراسر جهان کمک کرده‌ایم، و در اینجا کاری است که ما می‌توانیم برای مبل شما انجام دهیم.

پارچه مبلی مازراتی ساده قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند، دارای پورت USB داخلی و شارژر بی سیم هستند و با ضمانت 3 ساله برای آرامش خاطر ارائه می شوند و برای زندگی با بچه ها، حیوانات خانگی و شب های سینما عالی هستند.

ما شما را از طریق فرآیند اندازه گیری مبل خود برای تناسب کامل و سفارشی روکش مبل راهنمایی می کنیم. سپس، طرح شما قبل از شروع هر کاری با زحمت به صورت دستی کشیده شده و سه بار بررسی می شود.

ممکن است ما در نیمه راه شما در سراسر دنیا فاصله داشته باشیم، اما از آنجایی که در هر کجای دنیا درب منزل شما تحویل می دهیم، به نظر می رسد که دقیقاً همسایه شما هستیم.

چه در حال بازسازی سالن خود باشید و چه در حال تعویض پارچه های قدیمی باشید، مهم است که خریدهایی انجام دهید که برای مدت طولانی دوام داشته باشند. از این گذشته، هیچ کس نمی‌خواهد مبل جدیدی بخرد یا یک ارثیه خانوادگی را روکش کند، فقط برای اینکه نشانه‌هایی از ساییدگی نشان داده شود.

اما راز یافتن بادوام ترین پارچه چیست؟ آیا این تعداد مالش است؟ بافت؟ یا حتی قیمت؟

همه چیز در راهنمای مفید ما برای انتخاب پارچه های قوی نشان داده شده است. یک راه عالی برای سنجش دوام پارچه مبلی خود، مشاهده تعداد مالش آن است.

«شمارش مالش» اندازه‌گیری است که نشان می‌دهد چند بار یک دستگاه می‌تواند روی الیاف پارچه «مالش» کند تا زمانی که آنها خراب شوند. هر چه پارچه بیشتر طول بکشد، میزان مالش آن بیشتر می شود. اینها بادوام ترین نوع پارچه ها هستند.

معیار اکثر پارچه های داخلی 20000 مالش است، اما پارچه هایی با مالش 20000+ معمولاً برای مناطق پرتردد توصیه می شود. پارچه اثاثه یا لوازم داخلی آمالفی ما دارای مالش 60000 است که آن را برای سالن های خانوادگی ایده آل می کند.