استفاده از صابون دیترون برای جوش صورت عروس را در روز عروسی به درمانگاه کشاند

گلیسیرین جزء روغن یا چربی است. هر صابون دیترون برای جوش صورت حاوی گلیسیرین است که محصول جانبی واکنش شیمیایی فرآیند صابون سازی است. برخلاف اکثر صابون‌های تجاری، گلیسیرین عمداً توسط سازنده حذف می‌شود تا برای محصولات دیگر مانند لوازم آرایشی یا مرطوب‌کننده فروخته شود.

ساخته شده به روش فرآیند گرم معمولاً نوعی الکل اضافه می کنند تا شفاف شود. شربت شکر (شکر در آب مقطر) یک ماده جایگزین برای جایگزینی الکل است اما به اندازه الکل موثر نیست. برخی از تولیدکنندگان در بازار از پایه صابون آماده برای ساخت صابون های شفاف خود استفاده می کنند.

فرآیند ساخت پیچیده تر از صابون است. معمولا با روش فرآیند داغ ساخته می شود. به دلیل استفاده از نوع مختلف لیمو (هیدروکسید پتاسیم به جای هیدروکسید سدیم) در فرآیند ساخت و همچنین به دلیل اضافه شدن آب بیشتر به شکل مایع در می آید.

صابون آشپزخانه صابونی است که برای استفاده در آشپزخانه عمدتاً برای شستشوی ظروف در نظر گرفته شده است. موثر در تمیز کردن ذرات جامد، گریس و ترکیبات آلی در لباس. شستن لباس ها در طول سفر بسیار راحت است زیرا حمل آن آسان است.

صابونی که در رنگ های مختلف مانند ماهی، کیک و سبیل وجود دارد. صابون نوولتی بیشتر از یک صابون پاک کننده عمل می کند. لذت و سرگرمی را برای کودکانی که از آنها استفاده می کنند فراهم می کند. صابون کوچک، به طور کلی کوچکتر از نوار صابون معمولی است و با اشکال مختلف و جذاب عرضه می شود. برای استفاده مهمانان طراحی شده است.

صابون دارویی صابونی است که حاوی مواد ضد عفونی کننده و ضدعفونی کننده های اضافه شده برای از بین بردن باکتری ها است. صابون زیبایی دارای رایحه و مواد تشکیل دهنده برای انواع پوست می باشد. آنها می توانند دارای ترکیب روغن یا گلیسیرین ویژه باشند.

علیرغم وجود انواع مختلف صابون در اینجا، در این روزگار مدرن ما می‌توانیم صابون‌های همجوشی زیادی را ببینیم که کاربرد چند منظوره دارند.